Müsteri Hizmetleri
+90 262 644 1182

ALÇIPAN ÇEŞİTLERİ

Flex Alçıpan (FX)

Yangına Dayanıklı Alçıpan (FR)

Suya Dayanıklı alçıpan (WR)

Suya ve Yangına Dayanıklı Alçıpan (FR+ WR)

Herform Alçıpan (HRF)

Karo Alçıpan (KR)

Karolam Alçıpan (KRL)

Akustik Alçıpan (AKS)ALÇIPAN ÇEŞİTLERİ
 • AKUSTİK KARO ALÇIPAN (AKS)
  AKUSTİK KARO ALÇIPAN (AKS)
  Karolaj tavan ürünüdür. Flex Alçıpan'dan değişik desenlerde dairesel delikli olarak üretilmektedir. Arka yüzey ses yalıtmaya ve tozumaya karşı tül kaplı, ön yüzey ise beyaz boyalıdır. ÜRÜN BİLGİLERİ Kalınlık : 9.5 m..
 • Karolam Alçıpan (KRL)
  Karolam Alçıpan (KRL)
  Alüminyum folyo kaplanarak üretilen bir asma tavan ürünüdür, isteğe bağlı olarak Flex Alçıpan veya Suya Dayanıklı Alçıpan'dan üretilir. Farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. ÜRÜN BİLGİLERİ Kalınlık :8 ..
 • Karo Alçıpan (KR)
  Karo Alçıpan (KR)
  Değişik renklerde dekoratif asma tavanlar yaratabileceğiniz bir üründür. Ürün Bilgileri Kalınlık :9,5 mm Uzunluk : 600, 1.200, 2.400 mm Genişlik : 600, 1.200 mm Ağırlık/Paketlem : 6-7 kg/m2 - 10 Adet/ Paket Suya Dayanıklı Karo Alç..
 • Herform Alçıpan (HRF)
  Herform Alçıpan (HRF)
  Herform Alçıpan iç dekorasyon düzenlemelerine uygun esneklikte bir kartonlu alçı plaka çeşididir. Kuru ve ıslak olarak şekillendirebilme özelliği bulunmaktadır. ÜRÜN BİLGİLERİ Kalınlık :6.5 mm Uzunluk : 3.000 mm Genişlik ..
 • Suya ve Yangına Dayanıklı Alçıpan (FR+ WR)
  Suya ve Yangına Dayanıklı Alçıpan (FR+ WR)
  Suya Dayanıklı ve Yangına Dayanıklı alçıpan ortak özelliklerini içinde barındıran bir kartonlı alçı plaka çeşididir. ÜRÜN BİLGİLERİ Kalınlık :12,5 mm Uzunluk : 2.500 mm Genişlik : 1200 mm Ağırlık/Paketleme :9-10 kg/m..
 • Yangına Dayanıklı Alçıpan (FR)
  Yangına Dayanıklı Alçıpan (FR)
  Yüksek derecede ateşe dayanım talebini karşılayabilmek için, cam elyafı katkılı yapılarak dayanım süresi arttırılmış bir kartonlu alçı plaka çeşididir. ÜRÜN BİLGİLERİ Kalınlık : 12,25 mm Uzunluk : 2,500 mm Genişlik : 1..
 • Suya Dayanıklı Alçıpan (WR)
  Suya Dayanıklı Alçıpan (WR)
  Su itici özelliği olan alçı plaka çeşididir. Her türlü ıslak hacimnemli ortamda kullanılır. ÜRÜN BİLGİLERİ Kalınlık : 12,5 mm Uzunluk : 2,500 mm Genişlik : 1200 mm Ağırlık/paketleme : 9-10 kg/m2 - 50 Adet/Palet ..
 • Flex Alçıpan
  Flex Alçıpan
  Klasik yapı malzemeleine oranla daha fazla ses yalıtımı ve yangına dayanımı sağlayan, düzgün yüzeyli hafif plakalardır. Bölme duvar, duvar giydirme, kuru sıva ve asma tavan sistemlerinde kullanılır. Ürün Bilgileri Kalınlık : 12,5 mm Uzunluk ..
Copyright © 2013 Güriş Ticaret Hayrettin Gürlü
Tüm Hakları Saklıdır.